DEL MEDICAL FMT 18 T

Radiografia ogólna

Inteligentny i niezawodny
Cyfrowy aparat radiograficzny FMT18T wyposażono w parametry zapewniające zoptymalizowaną realizację prac, opiekę nad pacjentem oraz wydajność technika radiologicznego. Konfiguracja mocowana do podłogi sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń do obrazowania, wymagających zainstalowania niskiego sufitu, takich, jak oddziały ratunkowe czy ortopedyczne. Konstrukcja aparatów FMT18T wytrzymuje pracę z wydajnością od średniej do wysokiej.
Specjalistyczna dokładność
Zaawansowana konsola dotykowa 10,4” o wygodnej w użytkowaniu konstrukcji zapewnia odczyty wyświetlane dużą czcionką oraz zintegrowaną obsługę stelaża lampy. Ergonomicznie rozmieszczone przyciski identyfikacyjne zapewniają optymalną dokładność przy ustawianiu rzutów. Skorzystaj z szerokiego zakresu ruchów w poziomie i w pionie oraz z kolumny lampy z możliwością obrotu o 180°, umożliwiającej ustawianie bocznych badań na stole.
Intuicyjne sterowanie
Wygodnie umieszczony czujnik pełnej blokady i zwalniania jest umieszczony tuż nad dolną częścią rączki głowicy lampy. Czujnik ten umożliwia szybkie ustawianie, ponieważ użytkownik może chwycić za dolną rączkę, aby odblokować aparat i dokonać szybkich korekt.
Automatyczna kolimacja
Przyspiesza ustawianie pacjenta i zmniejsza narażenie na działanie promieniowania poprzez automatyczny dobór właściwego pola widzenia dla każdej części ciała. Funkcja ta jest dostępna dzięki zaprogramowanym ustawieniom APR w oprogramowaniu do robienia zdjęć DelWorks DR.
Monitorowanie pionowe i SID
Zsynchronizowany zmotoryzowany ruch pionowej osi lampy utrzymuje idealne wycentrowanie pomiędzy lampą RTG a odbiornikiem obrazu. Dostępne funkcje obejmują monitowanie pionowe do stojaka naściennego oraz monitowanie SID do podnoszonego stołu. W efekcie osiąga się szybkie i dokładne ustawienie bez dodatkowego czasu i wysiłku potrzebnych na wprowadzenie dodatkowych regulacji ręcznych.
Podnoszony stół

Wytrzymały podnoszony czterostronny stół EV800 z pływającym blatem zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i możliwość użytkowania. Stół jest wyposażony w czteropunktowy system podnoszący i niezwykle cichy napęd, a jego gładki, odporny na zadrapania blat opuszcza się do wysokości tylko 22 cali, umożliwiając bezproblemowe przenoszenie i ustawianie pacjenta. Możliwy jest stabilny ciągły ruch dzięki wygodnie rozmieszczonym pedałom i sterownikom na boku stołu zwiększając wyniki i zadowolenie techników, przy zapewnieniu dużej dopuszczalnej wagi pacjenta, aż do 800 funtów (363 kg).

Ergonomiczny uchwyt przyścienny
Niezawodny stojak przyścienny VS300 wykorzystuje elektromagnetyczne „bezawaryjne” blokady dając pewność operatorowi przez całą procedurę obrazowania. Pełen ruch odbiornika do podłoża, uchwyty po bokach pacjenta oraz opcjonalne uchwyty nad głową umożliwiają efektywne badania w pozycji wyprostowanej bez zbędnego obciążania pacjenta.

Zaprojektowany w sposób zapewniający wygodę uchwyt VS300 dla technika umożliwia swobodne pionowe przemieszczanie wraz z nadgarstkiem operatora podczas podnoszenia lub opuszczania odbiornika obrazu.