DEL MEDICAL FWFC

Radiografia ogólna

Jakość i niezawodność za przystępną cenę
Aparat FWFC zapewnia przystępne cenowo elastyczne rozwiązanie zaprojektowane dla ośrodków prowadzących medyczne badania obrazowe i oddziałów ratunkowych szukających możliwości maksymalnego wykorzystania przestrzeni i zminimalizowania modyfikacji pomieszczeń. Bezpiecznie zamocowane szyny podłogowe i ścienne umożliwiają bezproblemowe przemieszczanie wzdłużne oraz szybkie ustawianie.

System ten jest najbardziej przystępnym cenowo aparatem radiograficznym z linii Del Medical, ale wyjątkowa jakość jego konstrukcji i działania sprawia, że idealnie pasuje do placówek o małym przepływie pacjentów, które szukają możliwości poszerzenia swojej diagnostyki obrazowej.

Kompaktowa precyzja
Obrotowy stojak lampy zapewnia wyjątkową wszechstronność i dokładność. Obrót kolumny o 180° aktywowany dociskiem, centrowany zacisk, elektryczne blokady pionowe i wzdłużne oraz 9” ruch poprzeczny zapewnia technikom możliwość dokonywania szybkich ustawień i wszechstronną dostępność.

Czterostronny pływający blat stołu
Stół RT100 to dopuszczalna maksymalna waga pacjenta wynosząca 700 funtów (317,5 kg) i odporny na zabrudzenia pływający blat, który płynnie przesuwa się na precyzyjnym systemie łożysk tocznych. Ruchy blatu stołu są bezpiecznie kontrolowane przez wytrzymałe blokady elektryczne aktywowane przez wygodnie umieszczone pedały nożne. Standardowa taca kratki przeciwrozproszeniowej umożliwia łatwe wprowadzenie każdego detektora o rozmiarach kasety. Jego stalowa konstrukcja i spawana podstawa zapewniają maksymalną wytrzymałość i niezawodność.

Ponadto podstawę cokołu RT100 można wykorzystać do przechowywania elektroniki generatora, dzięki czemu pozwala na znaczną oszczędność miejsca.

Ergonomiczny uchwyt przyścienny
Wysoce kompaktowy stojak pionowy VS100 jest zasilany przez rączkę z blokadą elektryczną i podwójne przewody przeciwwagi, zwiększające bezpieczeństwo pacjenta i użytkownika. Jego szeroka droga przemieszczania wynosząca 58” (148 cm) umożliwia pełen zakres badań od czaszki do badań obciążeniowych kolan i kostek.
Opcjonalna obrotowa taca
Łatwa w obsłudze obrotowa taca umożliwia ręczne obracanie detektora DR. Stabilna obsługa jedną ręką umożliwia szybkie przestawienie z układu pionowego do poziomego, bez wyjmowania detektora z tacy. W pełni rozwijane stalowe suwaki aktywują mechanizm blokujący zapewniający bezpieczeństwo detektora podczas wprowadzania i wyjmowania. Konstrukcja umożliwiająca stosowanie szerokiego zakresu detektorów ISO o wielkości kasety 14 x 17”.