DEL MEDICAL OTC 18 T

Radiografia ogólna

Wszechstronny i intuicyjny
Aparat radiograficzny OTC18T zapewnia większy komfort pacjenta i zoptymalizowany przebieg prac. Precyzyjnie zaprojektowany w sposób pozwalający wytrzymać duży przepływ pacjentów w szpitalnych oddziałach radiologicznych, ośrodkach obrazowania medycznego oraz dużych placówkach ortopedycznych, OTC18T sprawdza się wyjątkowo dobrze w przypadku szerokiego zakresu badań radiograficznych.
Elastyczne ustawianie
Stelaż lampy OTC18T podkreśla zaawansowaną i łatwą w obsłudze 10,4” konsolę dotykową, umożliwiającą płynną integrację systemu poprzez wyświetlanie kąta lampy, wartości SID oraz opcji sterowania generatorem. Kodowane kolorami przyciski identyfikacji ruchu zapewniają optymalną dokładność przy ustawianiu rzutów. Spokojne i łatwe ruchy są kontrolowane z pomocą elektromagnetycznego systemu hamowania umożliwiającego szybkie i bezpieczne regulacje głowicy lampy. Pięciopoziomowa kolumna teleskopowa zapewnia wyjątkowy ruch pionowy w zakresie 71” (180 cm), co zapewnia możliwość wykonywania kompletnych procedur radiograficznych od stóp do głów, w tym badań obciążeniowych w pozycji stojącej oraz badań w pozycji leżącej na stole.
Intuicyjne sterowanie
Wygodnie umieszczony czujnik pełnej blokady i zwalniania jest umieszczony tuż nad dolną częścią rączki głowicy lampy. Czujnik ten umożliwia szybkie ustawianie, ponieważ użytkownik może chwycić za dolną rączkę, aby odblokować aparat i dokonać szybkich korekt.
Automatyczna kolimacja
Przyspiesza ustawianie pacjenta i zmniejsza narażenie na działanie promieniowania poprzez automatyczny dobór właściwego pola widzenia dla każdej części ciała. Funkcja ta jest dostępna dzięki zaprogramowanym ustawieniom APR w oprogramowaniu do robienia zdjęć DelWorks DR.
Monitorowanie pionowe i SID
Zsynchronizowany zmotoryzowany ruch pionowej osi lampy utrzymuje idealne wycentrowanie pomiędzy lampą RTG a odbiornikiem obrazu.
Dostępne funkcje obejmują monitowanie pionowe do stojaka przyściennego oraz monitowanie SID do podnoszonego stołu lub poziomo ustawionego stojaka przyściennego. W efekcie osiąga się szybkie i dokładne ustawienie bez dodatkowego czasu i wysiłku potrzebnych na wprowadzenie dodatkowych regulacji ręcznych.
Podnoszony stół
Wytrzymały podnoszony czterostronny stół EV800 z pływającym blatem zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i możliwość użytkowania. Stół jest wyposażony w czteropunktowy system podnoszący i niezwykle cichy napęd, a jego gładki, odporny na zadrapania blat opuszcza się do wysokości tylko 22 cali, umożliwiając bezproblemowe przenoszenie i ustawianie pacjenta. Możliwy jest stabilny ciągły ruch dzięki wygodnie rozmieszczonym pedałom i sterownikom na boku stołu zwiększając wyniki i zadowolenie techników, przy zapewnieniu dużej dopuszczalnej wagi pacjenta, aż do 800 funtów (363 kg).
Uchylny stojak przyścienny
Stojak przyścienny VT300 obejmuje uchylny odbiornik obrazu, zwiększające komfort i dokładność badań w pozycji stojącej lub siedzącej. Każda regulacja jest precyzyjnie zrównoważona przeciwwagą, co zapewnia płynną obsługę, przy niewielkimi wysiłku technika. Dzięki temu VT300 może być obsługiwany przez wszystkich użytkowników niezależnie od wzrostu i siły.
Opcjonalna obrotowa taca
Łatwa w obsłudze obrotowa taca umożliwia ręczne obracanie detektora DR do stosowania wewnątrz wszystkich stołów i stojaków przyściennych produkowanych przez Del. Stabilna obsługa jedną ręką umożliwia szybkie przestawienie z układu pionowego do poziomego, bez wyjmowania detektora z tacy. W pełni rozwijane stalowe suwaki aktywują mechanizm blokujący zapewniający bezpieczeństwo detektora podczas wprowadzania i wyjmowania. Konstrukcja umożliwiająca stosowanie szerokiego zakresu detektorów ISO o wielkości kasety 14 x 17”.